top of page

Znajdź i odnieś sukces w rozmowach kwalifikacyjnych

We wspólnocie kraju dzielimy wszystko, nawet możliwość połączenia talentów, które dał nam Pan.

Świat pracy jest miejscem, w którym można wyrazić te dary; z tego powodu stowarzyszenie AbitusContact ma otwarte okno również w tym sektorze.

 

 

Chcesz zorientować swoją karierę zawodową we polski lub za granicą,

 

- Czy próbujesz zorientować się w pracy lub sektorze innym niż obecny?

 

- Szukasz konkretnego zawodu?

Kandydat
Istniejące stanowiska w Twojej branży wymagają obszernej dystrybucji Twojego CV.

Rozpowszechnianie poprzez masową wysyłkę (listy mailingowe) natychmiast zapewnia WIDOCZNOŚĆ, po której następuje szereg odpowiedzi od firm z Twojego sektora.

 

Wysyłanie CV i listu motywacyjnego do 1000, 3000 lub 30000, 90 000 firm z Twojej branży w Pologni, w Twoim mieście lub za granicą to duża oszczędność czasu.


sprawdzona od 2011 r. specyficzna technika masowego wysyłania CV w sposób ukierunkowany może pozwolić na osiągnięcie celu, jakim jest uzyskanie rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Im szybciej rozchodzi się Twoje CV i list motywacyjny, tym większe są możliwości znalezienia firmy, która wyszukuje Twój profil, a która z kolei nie rozpowszechniła jeszcze wiadomości tradycyjnymi kanałami (potwór itp.).

 

Jedna z naszych zmagań:

To na tyle oczywiste, że listy firm i profesjonalne maile firm muszą być dostępne dla poszukujących pracy, że walczymy o ich udostępnienie albo w gminie, albo w agencji pracy, aby ułatwić poszukiwanie rozmów kwalifikacyjnych.

Wysyłanie Ediware bez czarnej listy: https://www.ediware.net/: 

ediware soluzione emailing.PNG

Trovare e riuscire colloqui di lavoro

Jeśli jesteś zainteresowany,

Aby poznać i rozpowszechnić te techniki poszukiwania pracy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, możemy przekazać różne już sprawdzone techniki.

 

Rozmówca Abituscontact,

poprowadzi Cię, aby uzyskać wyniki w tej dziedzinie,

 

Jest to usługa DOBROWOLNA

oferowane i istniejące we Francji od 2011 roku, jedyne wydatki na Twój koszt będą polegały na wyszukiwaniu list e-mailowych firm. szukaj ich, w końcu jako kolejny wydatek będziesz miał firmę, która wyśle ​​Twoje CV i list motywacyjny, znamy poważną firmę, która robi to tanio i możemy doradzić Ci w wyborze innego routera e-mailingowego firm

 

Możemy również podać konkretne techniki wysyłania CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem adresów gmail, które pozwalają na wysyłanie 500 wysyłek co 24 godziny.

Lista e-mailowa firm
możesz poprosić o rabaty na ceny

Wszystko w jednym narzędziu DIY: wyszukiwanie adresu i wysyłka za granicę, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Szwajcaria .. Contact express, https://www.contact-express.net/

latest.PNG
contact express.PNG

Znajdź i odnieś sukces w rozmowach kwalifikacyjnych

Różne wyniki uzyskane do tej pory we Francji:

- W 2012 roku szukasz „stażu” w liceum handlowym: 85 000 mailingów, 35 wywiadów, które Cię interesują i wybierzesz firmę, która najbardziej Ci odpowiada (otrzymasz stałe stanowisko, a później odpowiedzialne stanowisko) .

 

W 2015 roku w bardzo wyspecjalizowanym sektorze wysłano 500 maili i uzyskaliśmy
10 próśb o wywiady.
W 2015 r. Badanie w sektorze luksusowym na stanowisko sekretarza, 600 zgłoszeń, 5 odpowiedzi, 3 wywiady.


W 2016 roku w okresie letnim pod koniec czerwca: wysłanie 30 tys. Maili do firm, pozyskanie 3 rozmów kwalifikacyjnych. Efekt: objął 6-miesięczne stanowisko w CDD, które przekształciło się w utrzymaną do tej pory stałą pozycję w ramach komercyjnego zarządzania ubezpieczeniami w produkcji filmowej.

 

W 2017 r., Po mini szkoleniu w parafii, wysłano 30 000 e-maili na temat Paryża i Ile de France; poszukiwanie pracy zakończyło się 17 odpowiedziami e-mailowymi, 1 rozmową kwalifikacyjną i pracą na stanowisku „chargée de projet” (kierownik ds. statusu (odpowiedzialny za konferencję firm międzynarodowych)) w firmie komunikacyjnej zajmującej się międzynarodowym wydarzeniem w Paryżu.

 

 

aby się z nami skontaktować, wyślij nam e-mail.

Witamy w Abituscontact,

zrodzony z prostego pomysłu, aby dać ludziom możliwość nawrócenia się na wiarę w Chrystusa, stworzyć i zdobyć pracę, oszczędzając rachunki za prąd, wodę na 80% i pomagając ludności w zachwianiu równowagi żywnościowej w zaniżonych cenach, wszystko w majsterkowaniu,

dowiedz się, klikając poniższe witryny

abitus ricerca su energie rinovabile.PNG
Cristianionline.PNG
Associazione Abituscontact.PNG
cppio.PNG
abitus alimentazione.PNG
bottom of page